Scam Alert

Uwaga na próby oszustw

Otrzymujemy sygnały o próbach oszustwa na popularnych portalach sprzedażowych poprzez wykorzystywanie i podszywanie się pod markę VG-STOCK.PL


Przykład oszustwa

Oszuści wystawiają w sieci markowe przedmioty po bardzo atrakcyjnych cenach – zwykle są to telefony Apple, odkurzacze Dyson lub inne tym podobne.. Z OFIARAMI kontaktuje się osoba podająca się za pracownika zespołu VG-STOCK.PL lub przedstawiciela VILDER GROUP SP. Z O.O.

OFIARY są zapraszane do rozmowy na WhatsApp, e-mailem lub przez Skype w celu sfinalizowania transakcji. Oszuści podają dane swojego konta bankowego zamiast naszych. W rzeczywistości wszelkie uiszczane opłaty trafiają do oszustów, którzy przestają odpowiadać na jakąkolwiek komunikację po przekazaniu zapłaty.


Jak nie dać się oszukać?

Pracownicy VG-STOCK.PL nie komunikują się za pośrednictwem ogólnych adresów e-mail, takich jak Hotmail, Yahoo, Gmail. Wszelka komunikacja ZAWSZE pochodzi z adresu e-mail: hurt@vg-stock.pl

Każda oferta z podejrzanie atrakcyjną ceną powinna wzbudzić Państwa czujność.


Co zrobić ?

Kiedy ktoś podejrzany przedstawia się jako członek VG-STOCK.PL, skontaktuj się bezpośrednio z nami i potwierdź jego tożsamość. Możesz np. zapytać odwiedzając tę ​​stronę , lub pisząc na naszym czacie online.

Dane naszego konta bankowego poniżej:

ING Bank Śląski S.A.
PL 66 1050 1461 1000 0090 8072 0668

Pod żadnym pozorem nie dokonuj płatności na jakikolwiek inny numer konta bankowego !

Faktura MUSI zawierać wyłącznie wskazany powyżej numer rachunku do zapłaty.


Ważne

W żadnym przypadku VG-STOCK.PL i VILDER GROUP SP.Z O.O. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek roszczenia, straty, koszty lub niedogodności wynikające z działań oszustów lub jakkolwiek związane z następstwami tych działań.

Markowe towary

Tylko top marki

Płatność przy odbiorze

Opcja za pobraniem

Bezpośredni importer

Wyłącznie z europejskich rynków

100% Bezpieczna realizacja transakcji

Przelew / MasterCard / Visa