AGD Małe

W naszym szerokim asortymencie znajdują się również palety AGD. To mix wielu drobnych oraz markowych artykułów gospodarstwa domowego, pochodzących ze zwrotów konsumenckich, a także likwidacji z firmy Amazon.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Produkty z Europy Zachodniej

Już od kilku lat zajmujemy się sprzedażą produktów, które pochodzą z magazynów Amazon, znajdujących się w Europie Zachodniej. Gwarantujemy, że sprowadzane towary są oryginalne, a my jesteśmy ich bezpośrednim importerem. Nie zamawiamy artykułów z Polski, ponieważ często są one przebrane oraz zniszczone. Na rynku wyróżnia nas różnorodny asortyment, a także atrakcyjne ceny, które proponujemy naszym Klientom. Jesteśmy także skłonni do negocjacji.

Topowe marki w naszej ofercie

Dbamy o to, aby pozyskiwać topowe marki, nie tylko w przypadku palet z mix’em produktów AGD ze zwrotów czy likwidacji, ale i innych artykułów. Dodatkowo na naszej stronie internetowej znajdziesz opisy produktów wraz z ich ceną rynkową oraz tą, która jest proponowana przez nas. Dzięki dodatkowym informacjom łatwiej podejmiesz decyzję, czy chcesz zakupić sprzedawane przez nas zwroty AGD.

Przemyśl swoje zakupy

Zależy nam na tym, aby podkreślić fakt, że sprowadzane towary nie są przez nas weryfikowane ani selekcjonowane. Z tego względu nie wiemy, jaki jest ich dokładny stan. Każda paleta, która zawiera mix AGD, sprzedawana jest w takiej postaci, w jakiej ją otrzymujemy. Na towarach mogą więc znajdować się ślady użytkowania lub różne uszkodzenia. Zachęcamy więc do tego, aby dokładnie przemyśleć swoje zakupy, uwzględniając zarówno korzyści takiego rozwiązania, jak i potencjalne ryzyko.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Chcemy świadczyć najwyższą jakość obsługi naszych Klientów, więc zachęcamy do kontaktu z nami w razie ewentualnych pytań i wątpliwości. Chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji o produktach ze zwrotów i nie tylko. Zakupione palety z mix’em artykułów AGD wysyłamy na podany adres. Zachęcamy również do osobistego odbioru towarów na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.