Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie – płacisz gotówką kurierowi przy odbiorze towaru. Ta metoda płatności wiąże się wymogiem opłacenia „z góry” 10% wartości zamówienia tzw. depozyt. Wartość wyliczonego depozytu wskazana jest podczas procesu składania zamówienia. Pozostałą wartość zamówienia zapłacisz przy odbiorze przesyłki.
  • Płatność elektroniczna (imoje) – (płatność kartą, BLIK’iem, przelewem elektronicznym), najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności imoje, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. System płatności imoje, obsługiwany jest przez ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach.
  • Gotówka lub płatność kartą (Płatność bezgotówkowa) – przy odbiorze bezpośrednim masz możliwość zapłaty gotówką lub za pośrednictwem karty, blika i pozostałych metod płatności bezgotówkowych za pośrednictwem terminala.
Markowe towary

Tylko top marki

Płatność przy odbiorze

Opcja za pobraniem

Bezpośredni importer

Wyłącznie z europejskich rynków

100% Bezpieczna realizacja transakcji

Przelew / MasterCard / Visa