Dom

W naszej ofercie znajdują się palety, na których dostępne są narzędzia do warsztatu domowego oraz wyposażenie domu. To mix towarów, pochodzących ze zwrotów konsumenckich oraz likwidacji z firmy Amazon.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Produkty z Europy Zachodniej

Już od 2017 roku zajmujemy się sprzedażą zróżnicowanych artykułów pochodzących z magazynów w Europie Zachodniej. W naszym asortymencie mamy towary, które importujemy bezpośrednio z magazynu Amazon. Z tego względu możesz mieć pewność, że są one oryginalne. Nie zamawiamy produktów z Polski, ponieważ często są przebrane oraz mocno zniszczone. Staramy się także rozwijać nasz biznes i poszerzać grono dostawców.

Wybieramy topowe marki

Zamawiając produkty, dbamy o to, aby wybierać topowe marki, które zdobyły zaufanie Klientów. Poza tym zamieszczamy ich wartość rynkową oraz tą, która jest przez nas proponowana. Dzięki temu możesz łatwiej podjąć decyzję o zakupie produktów. Każda nasza paleta to mix artykułów, dzięki którym Twój dom zostanie wzbogacony o przydatne oraz estetyczne wyposażenie i narzędzia do warsztatu domowego.

Zachęcamy do przemyślanych zakupów

Z uwagi na to, że zależy nam na transparentności i szczerości wobec Klientów, podkreślamy, że nie weryfikujemy sprowadzanych towarów. Palety z mix’em produktów sprzedajemy dokładnie w takiej formie, w jakiej je otrzymujemy. Ze względu na to nie mamy możliwości sprawdzenia ich stanu, więc zachęcamy do dokonywania świadomych zakupów z uwzględnieniem korzyści oraz potencjalnego ryzyka. Dużą zaletą nabywania nieodebranych lub zwróconych towarów jest ich atrakcyjna cena. Należy jednak wiedzieć, że wyposażenie domu, narzędzia do warsztatu domowego i inne artykuły mogą mieć również uszkodzenia i ślady użytkowania.

Zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie

Dbamy o najwyższą jakość obsługi Klientów, dlatego chętnie udzielamy dodatkowych informacji. Jeśli masz do nas pytania, zapraszamy Cię do kontaktu. Poza tym zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a także do podejmowania świadomych decyzji zakupowych. Palety z mix’em towarów możemy wysłać na podany adres. Zachęcamy również do osobistego odbioru wyposażenia domu i narzędzi do warsztatu domowego na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.