Elektronika użytkowa

Działamy na rynku już od wielu lat i stale zdobywamy przychylność kolejnych Klientów, dzięki różnorodności towaru i atrakcyjnym cenom. W naszym asortymencie znajdują się m.in. palety z elektroniką. To mix produktów pozyskanych ze zwrotów konsumenckich oraz likwidacji z firmy Amazon.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Produkty z magazynów w Europie Zachodniej

Każda paleta elektroniki Amazon, która znajduje się w naszym asortymencie, pochodzi bezpośrednio z magazynów znajdujących się w Europie Zachodniej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że produkty ze zwrotów konsumenckich są oryginalne. Poza tym sprowadzając mix towarów z wybranych wcześniej źródeł, wiemy, że nie dostaniemy przebranego towaru.

Szeroka oraz różnorodna oferta

Tym, co nas wyróżnia i sprawia, że Klienci chcą do nas wracać, jest m.in. bogata oferta różnorodnych produktów. Każda paleta mix od Amazon, w której dostępna jest elektronika, ma ustaloną przez nas, przystępną cenę. Jesteśmy również skłonni do tego, aby podejmować negocjacje. Na naszej stronie internetowej znajdują się także opisy produktów ze zwrotów konsumenckich wraz z ich wartością rynkową i tą, która jest przez nas ustalona. Wiemy, że dzięki temu Klienci mogą łatwiej podjąć decyzję o zakupie towaru.

Zachęcamy do przemyślanych zakupów

Doskonale wiemy, że istnieją różne powody, dla których dokonywane są zwroty konsumenckie. Taka elektronika może mieć ślady użytkowania lub nie działać prawidłowo. Z tego względu podkreślamy, że nie weryfikujemy towarów, które sprowadzamy, a także nie ingerujemy w zawartość palet. Nasi Klienci otrzymują mix towarów w takiej formie, w jakiej zostały one przez nas odebrane. Nie znamy więc stanu produktów, dlatego prosimy o to, aby dokonywać przemyślanych zakupów, uwzględniając potencjalne ryzyko.

Oferujemy naszą pomoc

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, masz pytania lub chcesz porozmawiać o cenach produktów, zachęcamy Cię do kontaktu. Z chęcią udzielimy odpowiedzi i pomożemy Ci w profesjonalny sposób. Paleta z mix’em produktów ze zwrotów konsumenckich od Amazon może zostać wysłana na podany adres. Istnieje również możliwość odebrania jej osobiście na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.