Zwroty konsumenckie – Palety Amazon

Poznaj ofertę naszego sklepu! Od lat specjalizujemy się w pozyskiwaniu i sprzedaży produktów pochodzących ze zwrotów konsumenckich lub likwidacji z firmy Amazon.

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–21 z 35 wyników

Wyświetlanie 1–21 z 35 wyników

Produkty w atrakcyjnych cenach

Nasza oferta dedykowana jest Klientom indywidualnym, właścicielom sklepów stacjonarnych, jak i osobom prowadzącym sprzedaż internetową z własnym zapleczem logistycznym. Dostarczamy zwroty Amazon, które stanowią okazję do zakupu różnorodnych przedmiotów w korzystnych cenach. Warto jednak pamiętać, że palety produktów nie są przez nas sprawdzane czy selekcjonowane. Oznacza to, że nie znamy ich rzeczywistego stanu.

Towar z platformy Amazon

W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim palety z produktami pochodzącymi z magazynów Amazon znajdujących się w Europie, np. z Niemiec czy Słowacji. Współpracujemy bezpośrednio z platformą, co pozwala nam zapewnić pewny dostęp do produktów pochodzących z tego popularnego sklepu internetowego. Każdy nasz Klient otrzymuje dokładnie taką paletę towaru, jaka została nam dostarczona przez firmę Amazon.

Jakie produkty oferujemy?

W naszej szerokiej gamie produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Elektronika, artykuły do domu, narzędzia, odzież, zabawki – to tylko niektóre z kategorii dostępnych w ofercie. Asortyment jest zmienny i różnorodny.

Przemyśl swoje zakupy

Rozumiemy, że zakup zwrotów konsumenckich związany jest z pewnym ryzykiem. Dlatego na każdym produkcie podajemy jego szacowaną wartość rynkową i zalecamy przemyślane zakupy. Rozumiemy, że każdy artykuł pochodzący ze zwrotu może być inny i może mieć ślady użytkowania lub uszkodzenia. Dlatego szczególnie zachęcamy do dokładnego zapoznania się z opisami.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do przeglądania naszej oferty i do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci negocjacji. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, zachęcamy do współpracy oraz odbioru osobistego na terenie Tomaszowa Mazowieckiego!