Ogród

W naszym asortymencie dostępne są palety z różnymi produktami do ogrodu. To tutaj znaleźć możesz m.in. narzędzia, meble oraz akcesoria ogrodowe. Już od wielu lat zajmujemy się pozyskiwaniem i sprzedażą towarów ze zwrotów konsumenckich, a także likwidacji z firmy Amazon.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pochodzenie naszych produktów

U nas zakupić możesz narzędzia do ogrodu oraz akcesoria i meble ogrodowe, które pochodzą bezpośrednio z magazynów Amazon znajdujących się w Europie Zachodniej. Każda paleta zawiera produkty, dzięki którym ogród może zyskać dodatkowe walory wizualne lub stać się przyjazną przestrzenią do spędzania wolnego czasu. Staramy się stale rozwijać, dlatego w ofercie możesz znaleźć również produkty pochodzące z magazynów Lidl.

Różnorodna oferta

Szeroka oferta zróżnicowanych artykułów, a także atrakcyjne ceny już od wielu lat zdobywają przychylność Klientów. Poza tym jesteśmy również skłonni do podejmowania negocjacji. Dbamy także o to, aby w opisach produktów umieszczać zarówno cenę rynkową towarów, jak i tę, która jest przez nas ustalona. Dzięki dodatkowym informacjom łatwiej podjąć decyzję o zakupie.

Świadome zakupy – o czym należy pamiętać?

Duże znaczenie ma dla nas transparentność oraz szczerość. Z tego względu chcemy podkreślić, że nie weryfikujemy sprowadzanych towarów i nie ingerujemy w zawartość palet. Towary sprzedajemy dokładnie w takiej postaci, w jakiej je otrzymujemy. Nie znamy więc ich dokładnego stanu. W związku z tym bardzo prosimy o przemyślany zakup akcesoriów ogrodowych, mebli, narzędzi do ogrodu oraz pozostałych artykułów dostępnych na naszej stronie.

Profesjonalna pomoc na każdym etapie

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczącej naszej działalności oraz oferowanych produktów lub chcesz porozmawiać o ich cenie, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą i dokonywania przemyślanych zakupów mebli ogrodowych, akcesoriów, narzędzi do ogrodu oraz innych palet produktów. Pragniemy poinformować, że nasze towary można odebrać także osobiście na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.