Meble

Nasza firma działa na rynku od 2017 roku i stale docieramy do przychylnych Klientów, którzy doceniają ustalane przez nas atrakcyjne ceny oraz szeroką ofertę. W asortymencie dostępne są m.in. palety z meblami ze zwrotów konsumenckich z Amazon oraz Lidl.

Pokaż filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Palety z meblami ze zwrotów – skąd je bierzemy?

Meble ze zwrotów dostępne w naszym asortymencie to mix produktów pochodzących bezpośrednio z magazynów znajdujących się w Europie Zachodniej. Gwarantujemy więc, że sprzedawane przez nas artykuły są oryginalne. Towary dostępne w naszym asortymencie to produkty od firmy Amazon oraz Lidl.

Szeroka oferta produktów

Jedną z naszych zalet jest bogata oferta różnorodnych produktów. Każda paleta to mix artykułów, gdzie znaleźć możesz meble do domu, ogrodu oraz innych przestrzeni. Ustalamy przystępne ceny dla Klientów, jednak jesteśmy również skłonni do podejmowania negocjacji. Wierzymy, że szybko dojdziemy do porozumienia, które będzie satysfakcjonujące dla obu stron.

Świadome zakupy to podstawa

Odkąd prowadzimy naszą działalność, stale podkreślamy, że zakup produktów ze zwrotów konsumenckich związany jest z potencjalnym ryzykiem. Takie artykuły mogą mieć widoczne ślady użytkowania lub uszkodzenia. Dodatkowo palety z mix’em mebli nie są przez nas w żaden sposób sprawdzane i weryfikowane. Nie otwieramy opakowań, które są do nas dostarczane, dlatego nie możemy ocenić rzeczywistego stanu produktów. Prosimy więc o podejmowanie świadomych oraz przemyślanych decyzji, w których uwzględnione zostaną nie tylko korzyści wynikające z takich zakupów, ale również ich potencjalne ryzyko.

Oferujemy profesjonalną pomoc

Dbamy o to, aby obsługiwać naszych Klientów na najwyższym poziomie. Z tego względu chętnie odpowiemy na Twoje pytania lub porozmawiamy z Tobą o cenach produktów. Zachęcamy więc do kontaktu w razie wszelkich wątpliwości i chęci uzyskania dodatkowych informacji. Poza tym zamówione palety z mix’em mebli ze zwrotów zostaną dostarczone na podany adres najszybciej jak to możliwe. Zapraszamy również do ich odbioru osobistego na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.